Телебанкінг

Телебанкінг - це автоматична система інформування клієнтів Банку, яка дозволяє оперативно і цілодобово управляти Вашими рахунками за допомогою будь-якого телефону з тональним набором. Використовуючи переваги Телебанкінгу, Ви отримаєте доступ до послуг відразу ж, без очікування в черзі вхідних дзвінків - з'єднання з системою здійснюється миттєво.

В системі Телебанкінгу VAB Банку Ви можете:

  • Дізнатися залишок за картковим рахунком;
  • Заблокувати картку;
  • Змінити ліміти по платіжній карті.

Для того щоб скористатися системою Телебанкінгу, необхідно зателефонувати за номером телефону: 044 490-06-60 та слідувати інструкціям голосового меню:

Якщо Ви телефонуєте з зареєстрованого номера телефону, для подальшої ідентифікації Вам необхідно ввести дату народження і останні 4 цифри номера платіжної картки.
Якщо Ви телефонуєте з незареєстрованого номера телефону, Вам необхідно ввести зареєстрований в Банку номер телефону, дату народження і останні 4 цифри номера платіжної картки.
Далі слідуйте інструкціям голосового меню.

Банк гарантує повну безпеку і конфіденційність Ваших операцій в системі Телебанкінгу, яка надає детальну покрокову інструкцію і поетапно перевіряє всі введені параметри.Повернутися до списку