Інвестиційні монети
Інвестиційні монети - особливий вид довгострокових інвестицій, який з року в рік стає  все більш актуальним, популярним та альтернативним методом заощадження коштів, так як вартість монети значно перевищує її номінал і залежить від вартості відповідного металу на світовому ринку. 

Інвестиційні монети виготовляються із золота і срібла найвищої проби (999,9). На реверсі кожної монети зображений архангел Михаїл, згаданий в Біблії як покровитель воїнів і переможець зла, по колу розміщено цитата з поеми Т.Г.Шевченка «Гайдамаки»: «ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА». На аверсі монети - малий Державний Герб України, а на щиті - логотип Національного банку України: грифони, між якими шестигранна гривня часів Київської Русі. Також на аверсі розміщується номінал монети, рік випуску, позначення металу, його проба і маса в чистоті. 

Переваги інвестиційних монет: 
  • Доступність - так як є можливість вибрати монету за своїм фінансовим станом, тим самим вклавши свої кошти надійно й з розумом. 
  • Слабо схильні до нестабільної економіки країни; 
  • Зберігають вартість в умовах інфляції; 
  • Висока ліквідність - можливість купити і продати монету в будь-який час; 
  • Конкурентоспроможність як на внутрішньому ринку так і зовнішньому - не обкладаються податком на додану вартість, митом при виїзді-в'їзді за кордон.