Грошові перекази

VAB Банк пропонує вам скористатися однією з декількох систем переказу коштів в залежності від ваших потреб.


  MoneyGram

  MoneyGram – це компанія, що надає послуги з переказу грошових коштів в одну з 200 країн світу та налічує більше ніж 328 000 пунктів обслуговування. Мільйони людей довіряють MoneyGram завдяки тому, що система дозволяє клієнтам швидко, зручно та за мінімальну плату здійснити перекази.

  Детальніше

  RIA

  RIA Money Transfers - третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб, мережа якої нараховує понад 100 000 пунктів обслуговування і представлена ​​на континентах Європи, Америки, Східної Азії та Африки.

  Детальніше

  SWIFT

  SWIFT – це міжнародна система банківських телекомунікацій. Її користувачами є 7 500 фінансових установ із двохсот країн світу. SWIFT – це провідна міжнародна організація у сфері фінансових телекомунікацій, яка впродовж 38 років найбільш широко у світі використовується серед міжбанківських платіжних систем.

  Детальніше

  Крос-валютні платежі

  Для здійснення переказу коштів в іноземній валюті, відмінній від валюти Вашого поточного рахунку, пропонуємо скористатися послугою «Крос-валютний платіж». Детальніше.


  Детальніше

  Переказ коштів з платіжних карток інших банків на платіжні картки VAB Банку

  Переказ коштів з карткти іншого банку – це зручний спосіб отримати кошти на Вашу платіжну картку від родичів та близьких як в Україні, так і за її межами.

  Детальніше

  Переказ коштів між платіжними картками в банкоматах VAB Банку

  В банкоматі можливо швидко та зручно поповнити будь-яку платіжну картку, відкриту в VAB Банку. Для цього Вам необхідно знати лише номер картки, яку Ви будете поповнювати.

  Детальніше


Роздрукувати